Duben 2011

Gyaru secrets 1.7

30. dubna 2011 v 21:40 | japan-gyarustyles |  Gyaru secrets
1.
Myslím si, že celá ta 'scene-gyaru' věc musí přestat, ale stejně podle mě Hannie dělá gyaru lépe než většina západních lidí.
2.
Drahé tlusté a robustní gals, nezáleží na tom, jak dobré jste ve volení outfitů, upravování vlasů, make-upu a nehtů, stejně byste vypadaly v gyaru o moc lépe, kdybyste trochu zhubly. Vím, že lidé říkají "Váha a velikost by na styl neměly mít vliv.", ale gyaru JE o vzhledu a pro mě to znamená i starat se o to, jak vypadá vaše tělo. Neříkám, že byste měly hladovět, abyste vypadaly jako vychrtlé tyčky, ale některé z vás by vážně snesly nějakou dietu a cvičení.
3.
4.
Některé gals jsou tak tupé, že mám pocit, že musím zhloupět, abych s nimi mohla mluvit. Já jsem ale ta blbá, když předstírám, že to, co říkají, je důležité.
5.
Jsi jedna z mých módních ikon tady, myslím, že jsi krásná a úžasná v tom, co děláš. Pořád jsem moc nesmělá na to, abych poslala fotky svých pokusů, ale až to udělám, doufám, že se ti budou líbit a doufám, že si mě necháš v přátelích, protože miluju tvoje posts.
6.
Zůstaň věrná svého circlu, děvko!
7.
Vypadni z našeho circlu, už tě tu nechceme.
8.
"můj gal make-up" make-up, kde?
9.
Nesnáším tu hádku bledá/opálená. Myslím, že je to něco, co byste si měly nechat pro sebe nebo se o tom bavit s přáteli, kteří se o tom bavit chtějí. Je to jako hádka tlustá/vyhublá, prostě nemůžete vyhrát. Nezáleží na tom, jaká fakta máte, vždycky se najde někdo, kdo k tomu něco přidá.
Já osobně dávám přednost opálení. Ano, vím, že je to pro mě špatné. Chodíte za každým kuřákem a říkáte mu, aby přestal kouřit? Jo, to jsem si myslela.
A ano, vím, o co vám jde a vím, že hodně z vás má dobré důvody, proč nemít opálení. To je super, tak jste bledé.
Nechápu, proč musíme každému vmést do obličeje svoje názory, které jsou už dobře známé. Nic to nezmění jen protože je to řečeno milionkrát.
10.
Když si myslíte, že západní lidé nemůžou být gyaru, co vás vede k tomu myslet si, že máme právo vytvářet pro gyaru pravidla?
11.
Jako nováček můžu jen snít o tom, že bych byla v jejich gyarusa. Záviděla jsem ti, že ses stala členkou jejich circle. Uspěla jsi v tolika věcech, o kterých by se nám mohlo jen snít. Ale vzdala ses toho stejně snadno, jakos toho dosáhla. Blázne...
12.
Proč na většině fotek nakláníš hlavu jako pes? Vypadáš hloupě. Jsi roztomilá, ale... jo, díky za pobavení.
13.
Nesnáším, když lidé posílají tu samou fotku 20x se změněnou pózou. Chápeme to, jste sexy. Více fotek outfitu a méně toho samého hloupého obličeje.
14.
Vždycky je mi líto lidí, kteří dostávají na everyday_gyaru málo komentářů. Umí se dobře namalovat a mají dobrý styl, ale dostanou pár reakcí v porovnání s hezkými obličejíčky, které ani nevypadají gal.
15.
Nejen, že máš skvělý styl, ale jsi taky chytrá a zajímavá!
16.
Doufala jsem, že nikdy nepošlu osobní útok, ale tohle mě štve... Když na everyday_gyaru nabízíš svou "radu", není to ani tak rada, co vypadá gyaru, ale co je tvůj osobní styl. Nepotřebuješ mít tenké obočí, abys byla gyaru, mám radši přirozenější jako je tohle:
Abych byla upřímná, tvé jsou tenčí než ve většině gal časopisů, takže nevím proč si myslíš, že ty jsi ten expert. Omlouvám se, ale bojím se ti to říct osobně, ale myslím si, že můžeš lidem ublížit.
(Vím, že jsi mod téhle komunity, takže to pravděpodobně nepošleš, ale tohle nemá vyznít zle, jen si myslím, že jsi až moc posedlá obočím!)
17.
Nevím proč, ale mám chuť dát téhle holce facku. Novou fotku prosím? Vím, stupidní tajemství, ale její pusa mě vážně irituje.

Gyaru secrets 1.6

30. dubna 2011 v 21:39 | japan-gyarustyles |  Gyaru secrets
1.
Prosím vrať se zpátky na egl, kam patříš.
2.
Ráda bych měla takovouhle barvu vlasům, ale říkali by mi scene kid. Můj vzhled je obvykle založených na něčem jako (fotky gals) a ne téhle sračky (fotka kiki kannibal), ale stejně.
3.
Vymřete
4.
Osobě, která napsala to tajemství s žádostí o gyaru porno: Díky. Nikdy předtím jsem nebyla víc přesvědčená o tom, že jsem lesba.
5.
Nejsem 'ta nejlepší gyaru'. Ať už to je cokoliv. Upřímně je mi to úplně fuk. Bavím se a připadám si skvěle. Místo kritizování ostatních chválím sama sebe v zrcadle. Zkuste to. Je to skvělý pocit.
6.
Je to vtipné... shiena_109 a happy_kiss jsou zdá se jediné aktivní gyaru v jejich circle. Miluju tyhle dvě gyaru a ráda bych byla jejich kamarádka, ale nechci se kvůli tomu přidávat do Bulaklak, protože jako celek se vůbec nejeví jako circle.
7.
Drahé západní gyaru, přestaňte s těmi blbostmi. Žijte svůj vlastní život, přestaňte rýt jedna do druhé. Vy všechny zřejmě nechápete, z čeho gal styl vzešel, když si děláte srandu z volby sebevyjádření ostatních. Jistě, možná víte, ODKUD ty nápady přišly, ale víte PROČ se lidé začali oblékat takhle divoce? Ne? Myslela jsem si to.
Přestaňte určovat blbá "pravidla". Přestaňte říkat, že lidé nemůžou mixovat styly. Kdyby lidé nemixovali styly, nebyla by tu žádná hime, koakuma, baika, RnB etc. Kdo ví, třeba se kombinace Visual Kei a Gyaru stane další formou koakuma stylu. Nechte toho. Možná se vám ten styl nelíbí, ale to neznamená, že musí mít ostatní rádi ty samé styly jako vy.
Přestaňte se nazývat "blbkami" a "omyly" a pomáhejte si ke změně. Upřímně je to jedno, jestli se někdo rád obléká zastarale? Pokud se jim to líbí, nechte je. Jak vás to zasahuje? "špatná image gals všude" - jo, ok... asi. Ale kdybyste vážně byly gyaru, nejen tak vypadaly, nezajímalo by vás, co si o vás lidé myslí. A znovu se vracíme k důvodu, proč se tenhle styl objevil...
Přestaňte brát svůj styl samozřejmě. Ani nevíte, jak jednoduché to máte, když jste gal v Severní Americe/Evropě v roce 2009 a ne gal z Japonska v 90. letech.
P.S. Buďte samy sebou, buďte nespoutané a bavte se. To jsou veškerá pravidla, která potřebujete.
S úctou, velice rozčílená gal z Matsudo
8.
Moc ráda bych byla gal, ale jako afroameričanka mám pocit, že kdybych byla, vypadala bych takhle... (a taky by tak se mnou bylo zacházeno)
9. src=
Myslím, že jediný důvod, proč jsi dokonce v Bulaklak Tribe je tvůj hezký obličej. Chci říct buďme upřímní... chodíš vůbec na akce a srazy s ostatními členy? Nebo chceš jen zůstat v Norsku a reprezentovat přes Internet? Což by znamenalo, že je Bulaklak převážně internetový circle.
10.
Nikoho nezajímá, že ses chystala přidat do Angeleeku. Kdybych já byla členkou Angeleek, nikdy bych tě tam nevzala. Tvůj styl ani není tak dobrý. Tvoje vlasy jsou naprosto splasklé a jediné, co děláš, je, že neustále mluvíš o svém napojení na japonské gals. Koho to zajímá?
11.
Zlato, jsi vážně krásná, ale přestaň posílat fotky svého obličeje jen abys udělala reklamu na svůj blog. Cíl téhle komunity je ukázat své každodenní gyaru outfity, vlasy a make-up. A navíc jestli se chceš nazývat gyaru, věnuj nějakou snahu svým vlasům!
12.
Moje fotky byly už dvakrát odmítnuty na everyday_gyaru. Nemyslím, že budu někdy dost dobrá, abych byla gyaru.
13.
Nemyslím si, že bych měla být v Diamond, protože si nepřipadám tak hezká jako ostatní členové. Jsou to všechno idolové pro ostatní západní gals, ale nemyslím si, že já taky.

Gyaru secrets 1.5

30. dubna 2011 v 21:38 | japan-gyarustyles |  Gyaru secrets
1.
Miluju tě, Jaycee! Gal máma číslo jedna na scéně.
2.
Myslím, že jsi vážně krásná, ale je tu věc, kterou by ses měla naučit od Pin.
Míchání make-upu. Tohle vypadá až moc jako ganguro make-up!
Vytvoření dobře vypadající paruky.
Nauč se, aby tvoje paruka vypadala, že by to mohly být tvé pravé vlasy! Teď to vypadá jako by měla každou chvíli spadnout!
Přestaň dělat tenhle hnusný obličej!
Nauč se jak pózovat, neházej do fotky cokoliv, co tě napadne!
3.
Směju se lidem, kteří si myslí, že obočí modelek jsou dokonalá!
4.
Popravdě jsem neviděla s Ainou Tanakou víc než tohle... ale nesouhlasíte se mnou, že jsou to strašné fotky? Že bych si na základě nich mohla myslet, že je ošklivá?
5.
Zajímám se o gyaru módu více než 4 roky! Tajila jsem to před přáteli a rodinou, protože vím, že by téhle "posedlosti asijskými věcmi" nerozuměli. Jednoho dne jsem ukázala své nejlepší kamarádce, která je vlastně asiatka, webovou stránku o gal a ona na mě zírala tím nejdivnějším pohledem... Od té doby jsem to nikomu neřekla. Je to docela smutná, protože vážně miluju gal módu a ráda bych tuhle vášeň sdílela s lidmi, kteří se o to taky zajímají, a vytvořit gal-sa nebo tak něco.
Dodalo by mi to odvahu ten styl nosit. I když o něm vím všechno, jsem moc zklamaná a přemýšlím o opuštění mého dlouhého zájmu o gyaru, jelikož jsem nijak nepokročila, protože mě nikdo nemotivoval nebo nepodpořil.
Jsem velmi kritická vůči západním gals (i když nikdy nekomentuji), ale odvažují se něco dělat, narozdíl ode mě, která neustále nosí velké svetry, nepasující jeany a brýle bez jakéhokoliv make-upu...
6.
Špatný nápad! Gyaru je až moc sebestředný styl na to, aby to byla dobrá máma. Buď můžete vložit snahu do toho, co obnáší být gyaru, a trávit hodiny upravováním vlasů a make-upem, nebo se pořádně starat o svoje dítě.
Bylo by hezké dělat obojí, ale je to prostě nemožné... Vyberte si.
7.
To nejhorší na tom být Americká gyaru je být ojedinělá gyaru girl plující v moři tepláků a crocsů. Miluju to, že vynikám, ale nesnáším to, že jsem terčem, do kterého se ujetí chlápci strefují.
8.
Holka, naprosto miluju tvůj blog a zdáš se být chytrá a rozkošná gal, ale proč vypadáš tak nezdravě bílá a bledá, když se snažíš moc široce otevřít svoje oči? D: Je mi to líto, ale někdy mě tvé fotky děsí! Miluju tvůj blog a myslím, že jsi skvělá, ale musím se k tomuhle přiznat... (mimochodem barva pleti na téhle fotce je upravená, aby vypadala tmavší)
9.
Nemusíte se oblékat jako kurvy, abyste byly gyaru.
10.
Weeaboo

Gyaru secrets 1.4

30. dubna 2011 v 21:37 | japan-gyarustyles |  Gyaru secrets
1.
Přála bych si, aby více lidí dělalo himegyaru. A nebyl to propadák.
2.
Měla jsem vědět, že být gyaru je špatný nápad vzhledem k mojí poruše příjmu potravy v minulosti, ale miluju to. A teď za to platím. Logicky vím, co je nelogické, ale to mě nezastaví od toho to zkusit. Moje BMI je momentálně na 16, ale jestli budu dlouho hubnout... Jestli se odvážím sníst víc než 300kcal, budu zvracet. Dokonce jsem si fyzicky ubližovala, protože jsem měla pocit, že jsem moc ohavná a nezasloužím si cítit se krásná.
Takže vy, holky, co čtete reklamy na hubnutí na zadní straně Eggu etc. a připadá vám, že musíte zhubnout, vytrhněte ty stránky a spalte je. Jinak možná skončíte jako já a já pravděpodobně zemřu na zástavu srdce předtím než mi bude 20.
3.
Důvod, proč dělá většina západních gals tak hrozné chyby je, že vidí gal jako kostým, ne módní styl.
4.
Gyaru-o/host kluci jsou tak hnusní! Držte se dál od těch stylingových produktů a make-upu!
5.
Je tak krásná, že se stydím posílat na Everyday Gyaru svůj hnusný obličej.
6.
Je to krásná holka a má dobrý styl, ale je škoda, že její posts na E_G jsou spíš o její váze než o jejích outfitech. Jsi krásná, zlato! Prosím ukaž nám víc outfitů.
7.
Podle mě je blingeli inspirativnější než jakákoli gyaru modelka. Radši bych platila za časopis, kde má ona své outfity než za ten, kde modelky špulí rty a vypadají znuděně. :D
8.
Připadám si špatně, že nemám ráda Hiromi, ale vypadá jako jeden kluk, kterého jsem znala, který se mě snažil potopit a obtěžoval svou 6-tiletou sestru.
9.
Udělala jsem hlasité 'aw'.
10.
Je mi jedno, jestli máš ráda Visual Kei, ale neočekávám, že se budeš nazývat "gyaru", když vypadáš jako bys vylezla z nějakého Visual kei časopisu. Kudrnaté blond vlasy + vycpávky + nějaké kurvovské šaty + falešné opálení =/= gyaru.
11.
"Většina západních gals jsou samá chyba" "Nejen západní gals můžou chybovat, ale i ty japonské."
Obě dvě tyhle věci se říkají docela často a já souhlasím s oběma, ale viděl někdo fotky Japonských gals, které by byly větší propadák než západní? (manba se nepočítá) Jsem zvědavá... Zdá se, že západní gals dělají mnohem větší chyby a mnohem častěji.
(Ale jsou tu západní gals, které jsou v tom stylu naprosto úžasné!)
12.
Dříve jsem se na sebe dívala v lolitě, než jsem šla ven, a okamžitě si pomyslela "Vypadáš jako panenka." Nikdy jsem si v ní nepřipadala krásně, jen panenkovsky. Když jsem si poprvé udělala pořádné gyaru vlasy a make-up, předtím, než jsem šla ven, jsem se na sebe podívala a poprvé si pomyslela "Vypadáš nádherně."
Nemůžu to zmínit na lolita komunitých, skoro to vypadá, že bych byla odsouzená za to, že opouštím módu, ve které se necítím dobře, kvůli té, ve které se tak cítím.
13.
Ne
14.
Od té doby, co jsem gyaru, mě mojí přátelé nepoznávají a někteří mají naštvané poznámky. No, to si můžou nechat pro sebe, protože gyaru je sexy.

Gyaru secrets 1.3

30. dubna 2011 v 21:36 | japan-gyarustyles |  Gyaru secrets
1.
Miluju její styl a všechny její produkty, ale nechápu, proč je pro lidi takový idol. Řekně mi to někdo? Upřímně myslím si, že vypadá jako kachna.. psyduck, abych byla přesná.
2.
Jen se snažím najít sama sebe.
3.
Nechápu, proč si lidé neustále stěžují na její váhu! Nenosí velikost 0, tak co, stejně je úžasná a roztomilá!
4.
Proč vkládáme tolik nevyřčených pravidel a standartů do toho, co je gal? Jsou odbarvené vlnité vlasy vážně jediná možná cesta? Jsou podpatky nutnost? Musíš se vážně oblékat jako ku*va? V J-gyaru je tolik možností, ale Gaijin Gyaru má tendence vypadat pořád stejně.
5.
Chci být gal.. aspoň se snaž, co má tohle být? Je to hnus...
6.
A kdo říká, že gals nemůžou mít tmavé vlasy?
7.
Levným oblečením jsem myslela málo kvalitní, staré, ošklivé oblečení. Myslela jsem, že se v tomhle případě také používá slovo "levný" (Neustále vidím, jak ho v tomhle smyslu lidé používají), nejsem tak dobrá v angličtině. Taky je nutné vynaložit peníze, když chcete jít s módou, pokud jste gyaru, nové oblečení není zadarmo. Neříkám, že by všichni měli nosit značkové věci.
Jen to vyjasňuju poté, co nikdo z vás nechápal, co jsem minulý týden myslela. Oh a díky zato 'Vypadni, n00b.' To je asi to, co udělám. *drama*

Gyaru secrets 1.2

30. dubna 2011 v 21:35 | japan-gyarustyles |  Gyaru secrets
1.
Omlouvám se, ale když vidím tvé posts, jediné, co mě napadne, je "Ne." Pak se ti rozhodnu dát další "šanci" a přečtu si tvojí post. Ale nemá to smysl. Nevidím v tobě žádnou gyaru.
Ale jsi tak roztomilá a neodvažuji se komentovat nebo ti napsat konstruktivní názor. Ani nevidím, že by ses zlepšovala, takže myslím, že asi nebudu jediná, kdo má tenhle pocit?
(Našla jsem na e_g post slečny, o kterou se jedná.. a.. nechápu, co je na ní ne-gyaru?)
2.
Vysvětlete mi, jak je tohle Gyaru. Byla jsem překvapená, že jí na E_G nikdo neposkytl žádnou radu... normálně lidé, kteří vypadají mnohem více gyaru, jsou skoro ukamenováni. Neříkám, že bychom ji měli kamenovat, ale měly bychom ji poskytnout užitečnou radu, ne? Povzbudit ji, aby se vydala více gyaru směrem... Myslím, že je roztomilá a krásná, ale to neznamená, že je gyaru.
Její vlasy nejsou upravené, její make-up je sice roztomilý, ale spíše korejský... Kde je tvářenka, ohledně které si lidé neustále stěžují? Highlights a velké řasy a lesk na rty? A její outfit postrádá doplňky, které jsou potřeba, aby se dosáhlo toho extra oomph, které z toho dělá gyaru, je to až moc jednoduché. Chci vědět proč to speciální zacházení? Unavuje mě, jak se útočí na dobré gyaru a hezcí lidé, kteří nejsou gyaru, jsou oceňovaní.
3.
Kdo říká, že musíte mít velké vlnité blond vlasy & opálenou pleť, abyste byly Gyaru? Většina z vás jsou jen idioti. To neznemaná, že to není Gyaru a je vážně smutné, jak shazujete ostatní jen kvůli jejich vlastnímu osobnímu pohledu na Gyaru. Není to o tom, co děláte vy, uvědomte si to.
4.
Poté, co jsem viděla svatbu XiaXue, chci mafiánskou svatbu.
5.
Můj přítel miluje gyaru styl a ani o něm neví.
6.
Shiena: Jsi hrozně krásná a všechno. Ale na osobnosti záleží stejně! Proč si myslíš, že nikdo nechce přijít na tvou narozeninovou párty? Protože tě nikdo nemá rád!
Jsi až moc plná sama sebe a až moc odsuzuješ ostatní! Kdybys byla milejší, možná by se o tebe lidé zajímali na tvé "poslední narozeniny než se natrvalo odstěhuješ do Japonska".
Přestaň nazývat lidi kolem hnusnými přímo do obličeje. To není skvělé! A vypadáš díky tomu hnusně uvnitř.
7.
I když lidé říkají, že na váze nezáleží, proč jsou všechny populární/oblíbené gals, gaijin nebo ne, ty vyhublé? Nemůžu si pomoct, ale chci být stejně hubená.

Gyaru secrets 1.1

30. dubna 2011 v 21:34 | japan-gyarustyles |  Gyaru secrets
1.
Promiň, ale co to sakra děláš? Prosím někdo vysvětlete mi, jak je tohle vůbec gyaru? Vážně? Obvykle to neříkám, ale ne. gal. Vypadni.
Slečna dostala ještě další dvě tajemství... e_g už dlouho nesleduju, ale osobně moc nechápu, proč to mods nesmazali. :3
2.
Přestaňte je nenávidět. Víte jistě, že v letech 2005-2007 skoro všichni v Gyaru komunitách říkali, jak úžasné to bylo, když se pokoušeli o ten styl v Ganguro komunitě (a většinou to byl fail).
Jen protože už to není in, nemusíte předstírat, že se vám to nikdy nelíbilo.
3.
Možná gyaru nebylo to pravé pro tebe. Ale myslím, že teď vypadáš lépe... chci říct vypadáš DOBŘE!
4.
Změní se ty obrázky někdy? Měli bychom dát prostor i jiným lidem.
5.
Stydím se za některé západní "circles". Prosím přestaňte dělat gaijin gyaru špatné jméno! To, že jste dohromady týden Gyaru, vám nedává oprávnění založit cir! Zvlášť když ani nemáte žádné gal kamarády, kteří by se přidali! Circles není způsob, jak se stát populární. Slouží nějakému účelu! Kéž by tu byl způsob, jak tohle dostat do lidských hlav.
6.
Můj idol
7.
Přestaňte se dívat jen do časopisů a jděte se podívat na styl z ulice. Když se podíváte na holky se skutečnými těly jako jsou ty vaše, bude to mnohem lepší než nějaké roztomilé malé až-moc-skinny modelky. Časopisy jsou fajn, ale pamatujte si, že se musíte podívat i na skutečnost.
8.
Od té doby, co jsem gyaru, jsem mnohem víc nejistá. Chci říct ano, připadám si TAK dobře, když jsem vystylovaná, ale na konci dne si nikdy nepřipadám dost dobře, dost hubeně nebo dost hezky. Vím, že je lehké přiznat si, že je to hloupost takhle se cítit, ale nezmění to fakt, že se tak cítím.
9.
Myslela jsem, že smysl toho být gal byl bavit se, být roztomilá a chodit ven s přáteli. Ne hloupé drama o tom, kdo vypadá více gal nebo ne. Lame!
10.
Někdy mi chybí ty satré dobré časy...
11.
Hrozně ráda jsem posledně viděla tajemství o gyaru webcam komunitě, protože jsem jednu plánovala už nějakou dobu... takže tohle je nejspíš nejlepší čas! Představuji www.tinychat.com/gyaru
Naše první gyaru webcam komunita! Je zatím trochu chatrná (právě jsem jí vytvořila), ale doufám, že všichni přijdete a nebudete se stydět!
Mohla by to být skvělá zábava. Těším se na vás na všechny!
P.S. Nepotřebujete webkameru, abyste mohly chatovat, je tu normální chat a taky hlasový chat.

Schromáždění Gyarus

30. dubna 2011 v 16:24 | japan-gyarustyles |  Gyaru girls

Oblečení

30. dubna 2011 v 16:17 | japan-gyarustyles |  Vzhled

Nehtíky

30. dubna 2011 v 16:13 | japan-gyarustyles |  Dekor nehtů


Věcičky do pokoje

30. dubna 2011 v 16:06 | japan-gyarustyles |  Ostatní věcičky

Doplňky

30. dubna 2011 v 16:03 | japan-gyarustyles |  VzhledPoznávací znamení ? Mašle !!

30. dubna 2011 v 15:59 | japan-gyarustyles |  Vzhled

Mobílky

30. dubna 2011 v 15:50 | japan-gyarustyles |  Kabelka správné Gyaru

Gal girls 5

30. dubna 2011 v 15:45 | japan-gyarustyles |  Gal girls

Gyaru 0.1

30. dubna 2011 v 15:43 | japan-gyarustyles |  Gyaru girls

Gals girls 4

29. dubna 2011 v 22:56 | japan-gyarustyles |  Gal girls

Gals girls 3

29. dubna 2011 v 22:53 | japan-gyarustyles |  Gal girls

Gal girls 3

29. dubna 2011 v 22:51 | japan-gyarustyles |  Gal girls

Gals girls 2

29. dubna 2011 v 22:49 | japan-gyarustyles |  Gal girls