Gyaru secrets 1.1

30. dubna 2011 v 21:34 | japan-gyarustyles |  Gyaru secrets
1.
Promiň, ale co to sakra děláš? Prosím někdo vysvětlete mi, jak je tohle vůbec gyaru? Vážně? Obvykle to neříkám, ale ne. gal. Vypadni.
Slečna dostala ještě další dvě tajemství... e_g už dlouho nesleduju, ale osobně moc nechápu, proč to mods nesmazali. :3
2.
Přestaňte je nenávidět. Víte jistě, že v letech 2005-2007 skoro všichni v Gyaru komunitách říkali, jak úžasné to bylo, když se pokoušeli o ten styl v Ganguro komunitě (a většinou to byl fail).
Jen protože už to není in, nemusíte předstírat, že se vám to nikdy nelíbilo.
3.
Možná gyaru nebylo to pravé pro tebe. Ale myslím, že teď vypadáš lépe... chci říct vypadáš DOBŘE!
4.
Změní se ty obrázky někdy? Měli bychom dát prostor i jiným lidem.
5.
Stydím se za některé západní "circles". Prosím přestaňte dělat gaijin gyaru špatné jméno! To, že jste dohromady týden Gyaru, vám nedává oprávnění založit cir! Zvlášť když ani nemáte žádné gal kamarády, kteří by se přidali! Circles není způsob, jak se stát populární. Slouží nějakému účelu! Kéž by tu byl způsob, jak tohle dostat do lidských hlav.
6.
Můj idol
7.
Přestaňte se dívat jen do časopisů a jděte se podívat na styl z ulice. Když se podíváte na holky se skutečnými těly jako jsou ty vaše, bude to mnohem lepší než nějaké roztomilé malé až-moc-skinny modelky. Časopisy jsou fajn, ale pamatujte si, že se musíte podívat i na skutečnost.
8.
Od té doby, co jsem gyaru, jsem mnohem víc nejistá. Chci říct ano, připadám si TAK dobře, když jsem vystylovaná, ale na konci dne si nikdy nepřipadám dost dobře, dost hubeně nebo dost hezky. Vím, že je lehké přiznat si, že je to hloupost takhle se cítit, ale nezmění to fakt, že se tak cítím.
9.
Myslela jsem, že smysl toho být gal byl bavit se, být roztomilá a chodit ven s přáteli. Ne hloupé drama o tom, kdo vypadá více gal nebo ne. Lame!
10.
Někdy mi chybí ty satré dobré časy...
11.
Hrozně ráda jsem posledně viděla tajemství o gyaru webcam komunitě, protože jsem jednu plánovala už nějakou dobu... takže tohle je nejspíš nejlepší čas! Představuji www.tinychat.com/gyaru
Naše první gyaru webcam komunita! Je zatím trochu chatrná (právě jsem jí vytvořila), ale doufám, že všichni přijdete a nebudete se stydět!
Mohla by to být skvělá zábava. Těším se na vás na všechny!
P.S. Nepotřebujete webkameru, abyste mohly chatovat, je tu normální chat a taky hlasový chat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama