Gyaru secrets 1.2

30. dubna 2011 v 21:35 | japan-gyarustyles |  Gyaru secrets
1.
Omlouvám se, ale když vidím tvé posts, jediné, co mě napadne, je "Ne." Pak se ti rozhodnu dát další "šanci" a přečtu si tvojí post. Ale nemá to smysl. Nevidím v tobě žádnou gyaru.
Ale jsi tak roztomilá a neodvažuji se komentovat nebo ti napsat konstruktivní názor. Ani nevidím, že by ses zlepšovala, takže myslím, že asi nebudu jediná, kdo má tenhle pocit?
(Našla jsem na e_g post slečny, o kterou se jedná.. a.. nechápu, co je na ní ne-gyaru?)
2.
Vysvětlete mi, jak je tohle Gyaru. Byla jsem překvapená, že jí na E_G nikdo neposkytl žádnou radu... normálně lidé, kteří vypadají mnohem více gyaru, jsou skoro ukamenováni. Neříkám, že bychom ji měli kamenovat, ale měly bychom ji poskytnout užitečnou radu, ne? Povzbudit ji, aby se vydala více gyaru směrem... Myslím, že je roztomilá a krásná, ale to neznamená, že je gyaru.
Její vlasy nejsou upravené, její make-up je sice roztomilý, ale spíše korejský... Kde je tvářenka, ohledně které si lidé neustále stěžují? Highlights a velké řasy a lesk na rty? A její outfit postrádá doplňky, které jsou potřeba, aby se dosáhlo toho extra oomph, které z toho dělá gyaru, je to až moc jednoduché. Chci vědět proč to speciální zacházení? Unavuje mě, jak se útočí na dobré gyaru a hezcí lidé, kteří nejsou gyaru, jsou oceňovaní.
3.
Kdo říká, že musíte mít velké vlnité blond vlasy & opálenou pleť, abyste byly Gyaru? Většina z vás jsou jen idioti. To neznemaná, že to není Gyaru a je vážně smutné, jak shazujete ostatní jen kvůli jejich vlastnímu osobnímu pohledu na Gyaru. Není to o tom, co děláte vy, uvědomte si to.
4.
Poté, co jsem viděla svatbu XiaXue, chci mafiánskou svatbu.
5.
Můj přítel miluje gyaru styl a ani o něm neví.
6.
Shiena: Jsi hrozně krásná a všechno. Ale na osobnosti záleží stejně! Proč si myslíš, že nikdo nechce přijít na tvou narozeninovou párty? Protože tě nikdo nemá rád!
Jsi až moc plná sama sebe a až moc odsuzuješ ostatní! Kdybys byla milejší, možná by se o tebe lidé zajímali na tvé "poslední narozeniny než se natrvalo odstěhuješ do Japonska".
Přestaň nazývat lidi kolem hnusnými přímo do obličeje. To není skvělé! A vypadáš díky tomu hnusně uvnitř.
7.
I když lidé říkají, že na váze nezáleží, proč jsou všechny populární/oblíbené gals, gaijin nebo ne, ty vyhublé? Nemůžu si pomoct, ale chci být stejně hubená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dendomačiatko Dendomačiatko | Web | 27. prosince 2011 v 18:53 | Reagovat

Inšpiratívne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama