Gyaru secrets 1.4

30. dubna 2011 v 21:37 | japan-gyarustyles |  Gyaru secrets
1.
Přála bych si, aby více lidí dělalo himegyaru. A nebyl to propadák.
2.
Měla jsem vědět, že být gyaru je špatný nápad vzhledem k mojí poruše příjmu potravy v minulosti, ale miluju to. A teď za to platím. Logicky vím, co je nelogické, ale to mě nezastaví od toho to zkusit. Moje BMI je momentálně na 16, ale jestli budu dlouho hubnout... Jestli se odvážím sníst víc než 300kcal, budu zvracet. Dokonce jsem si fyzicky ubližovala, protože jsem měla pocit, že jsem moc ohavná a nezasloužím si cítit se krásná.
Takže vy, holky, co čtete reklamy na hubnutí na zadní straně Eggu etc. a připadá vám, že musíte zhubnout, vytrhněte ty stránky a spalte je. Jinak možná skončíte jako já a já pravděpodobně zemřu na zástavu srdce předtím než mi bude 20.
3.
Důvod, proč dělá většina západních gals tak hrozné chyby je, že vidí gal jako kostým, ne módní styl.
4.
Gyaru-o/host kluci jsou tak hnusní! Držte se dál od těch stylingových produktů a make-upu!
5.
Je tak krásná, že se stydím posílat na Everyday Gyaru svůj hnusný obličej.
6.
Je to krásná holka a má dobrý styl, ale je škoda, že její posts na E_G jsou spíš o její váze než o jejích outfitech. Jsi krásná, zlato! Prosím ukaž nám víc outfitů.
7.
Podle mě je blingeli inspirativnější než jakákoli gyaru modelka. Radši bych platila za časopis, kde má ona své outfity než za ten, kde modelky špulí rty a vypadají znuděně. :D
8.
Připadám si špatně, že nemám ráda Hiromi, ale vypadá jako jeden kluk, kterého jsem znala, který se mě snažil potopit a obtěžoval svou 6-tiletou sestru.
9.
Udělala jsem hlasité 'aw'.
10.
Je mi jedno, jestli máš ráda Visual Kei, ale neočekávám, že se budeš nazývat "gyaru", když vypadáš jako bys vylezla z nějakého Visual kei časopisu. Kudrnaté blond vlasy + vycpávky + nějaké kurvovské šaty + falešné opálení =/= gyaru.
11.
"Většina západních gals jsou samá chyba" "Nejen západní gals můžou chybovat, ale i ty japonské."
Obě dvě tyhle věci se říkají docela často a já souhlasím s oběma, ale viděl někdo fotky Japonských gals, které by byly větší propadák než západní? (manba se nepočítá) Jsem zvědavá... Zdá se, že západní gals dělají mnohem větší chyby a mnohem častěji.
(Ale jsou tu západní gals, které jsou v tom stylu naprosto úžasné!)
12.
Dříve jsem se na sebe dívala v lolitě, než jsem šla ven, a okamžitě si pomyslela "Vypadáš jako panenka." Nikdy jsem si v ní nepřipadala krásně, jen panenkovsky. Když jsem si poprvé udělala pořádné gyaru vlasy a make-up, předtím, než jsem šla ven, jsem se na sebe podívala a poprvé si pomyslela "Vypadáš nádherně."
Nemůžu to zmínit na lolita komunitých, skoro to vypadá, že bych byla odsouzená za to, že opouštím módu, ve které se necítím dobře, kvůli té, ve které se tak cítím.
13.
Ne
14.
Od té doby, co jsem gyaru, mě mojí přátelé nepoznávají a někteří mají naštvané poznámky. No, to si můžou nechat pro sebe, protože gyaru je sexy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama