Gyaru secrets 1.6

30. dubna 2011 v 21:39 | japan-gyarustyles |  Gyaru secrets
1.
Prosím vrať se zpátky na egl, kam patříš.
2.
Ráda bych měla takovouhle barvu vlasům, ale říkali by mi scene kid. Můj vzhled je obvykle založených na něčem jako (fotky gals) a ne téhle sračky (fotka kiki kannibal), ale stejně.
3.
Vymřete
4.
Osobě, která napsala to tajemství s žádostí o gyaru porno: Díky. Nikdy předtím jsem nebyla víc přesvědčená o tom, že jsem lesba.
5.
Nejsem 'ta nejlepší gyaru'. Ať už to je cokoliv. Upřímně je mi to úplně fuk. Bavím se a připadám si skvěle. Místo kritizování ostatních chválím sama sebe v zrcadle. Zkuste to. Je to skvělý pocit.
6.
Je to vtipné... shiena_109 a happy_kiss jsou zdá se jediné aktivní gyaru v jejich circle. Miluju tyhle dvě gyaru a ráda bych byla jejich kamarádka, ale nechci se kvůli tomu přidávat do Bulaklak, protože jako celek se vůbec nejeví jako circle.
7.
Drahé západní gyaru, přestaňte s těmi blbostmi. Žijte svůj vlastní život, přestaňte rýt jedna do druhé. Vy všechny zřejmě nechápete, z čeho gal styl vzešel, když si děláte srandu z volby sebevyjádření ostatních. Jistě, možná víte, ODKUD ty nápady přišly, ale víte PROČ se lidé začali oblékat takhle divoce? Ne? Myslela jsem si to.
Přestaňte určovat blbá "pravidla". Přestaňte říkat, že lidé nemůžou mixovat styly. Kdyby lidé nemixovali styly, nebyla by tu žádná hime, koakuma, baika, RnB etc. Kdo ví, třeba se kombinace Visual Kei a Gyaru stane další formou koakuma stylu. Nechte toho. Možná se vám ten styl nelíbí, ale to neznamená, že musí mít ostatní rádi ty samé styly jako vy.
Přestaňte se nazývat "blbkami" a "omyly" a pomáhejte si ke změně. Upřímně je to jedno, jestli se někdo rád obléká zastarale? Pokud se jim to líbí, nechte je. Jak vás to zasahuje? "špatná image gals všude" - jo, ok... asi. Ale kdybyste vážně byly gyaru, nejen tak vypadaly, nezajímalo by vás, co si o vás lidé myslí. A znovu se vracíme k důvodu, proč se tenhle styl objevil...
Přestaňte brát svůj styl samozřejmě. Ani nevíte, jak jednoduché to máte, když jste gal v Severní Americe/Evropě v roce 2009 a ne gal z Japonska v 90. letech.
P.S. Buďte samy sebou, buďte nespoutané a bavte se. To jsou veškerá pravidla, která potřebujete.
S úctou, velice rozčílená gal z Matsudo
8.
Moc ráda bych byla gal, ale jako afroameričanka mám pocit, že kdybych byla, vypadala bych takhle... (a taky by tak se mnou bylo zacházeno)
9. src=
Myslím, že jediný důvod, proč jsi dokonce v Bulaklak Tribe je tvůj hezký obličej. Chci říct buďme upřímní... chodíš vůbec na akce a srazy s ostatními členy? Nebo chceš jen zůstat v Norsku a reprezentovat přes Internet? Což by znamenalo, že je Bulaklak převážně internetový circle.
10.
Nikoho nezajímá, že ses chystala přidat do Angeleeku. Kdybych já byla členkou Angeleek, nikdy bych tě tam nevzala. Tvůj styl ani není tak dobrý. Tvoje vlasy jsou naprosto splasklé a jediné, co děláš, je, že neustále mluvíš o svém napojení na japonské gals. Koho to zajímá?
11.
Zlato, jsi vážně krásná, ale přestaň posílat fotky svého obličeje jen abys udělala reklamu na svůj blog. Cíl téhle komunity je ukázat své každodenní gyaru outfity, vlasy a make-up. A navíc jestli se chceš nazývat gyaru, věnuj nějakou snahu svým vlasům!
12.
Moje fotky byly už dvakrát odmítnuty na everyday_gyaru. Nemyslím, že budu někdy dost dobrá, abych byla gyaru.
13.
Nemyslím si, že bych měla být v Diamond, protože si nepřipadám tak hezká jako ostatní členové. Jsou to všechno idolové pro ostatní západní gals, ale nemyslím si, že já taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lala◄► Lala◄► | Web | 30. dubna 2011 v 21:50 | Reagovat

Máš pěkný dess

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama