Gyaru secrets 1.7

30. dubna 2011 v 21:40 | japan-gyarustyles |  Gyaru secrets
1.
Myslím si, že celá ta 'scene-gyaru' věc musí přestat, ale stejně podle mě Hannie dělá gyaru lépe než většina západních lidí.
2.
Drahé tlusté a robustní gals, nezáleží na tom, jak dobré jste ve volení outfitů, upravování vlasů, make-upu a nehtů, stejně byste vypadaly v gyaru o moc lépe, kdybyste trochu zhubly. Vím, že lidé říkají "Váha a velikost by na styl neměly mít vliv.", ale gyaru JE o vzhledu a pro mě to znamená i starat se o to, jak vypadá vaše tělo. Neříkám, že byste měly hladovět, abyste vypadaly jako vychrtlé tyčky, ale některé z vás by vážně snesly nějakou dietu a cvičení.
3.
4.
Některé gals jsou tak tupé, že mám pocit, že musím zhloupět, abych s nimi mohla mluvit. Já jsem ale ta blbá, když předstírám, že to, co říkají, je důležité.
5.
Jsi jedna z mých módních ikon tady, myslím, že jsi krásná a úžasná v tom, co děláš. Pořád jsem moc nesmělá na to, abych poslala fotky svých pokusů, ale až to udělám, doufám, že se ti budou líbit a doufám, že si mě necháš v přátelích, protože miluju tvoje posts.
6.
Zůstaň věrná svého circlu, děvko!
7.
Vypadni z našeho circlu, už tě tu nechceme.
8.
"můj gal make-up" make-up, kde?
9.
Nesnáším tu hádku bledá/opálená. Myslím, že je to něco, co byste si měly nechat pro sebe nebo se o tom bavit s přáteli, kteří se o tom bavit chtějí. Je to jako hádka tlustá/vyhublá, prostě nemůžete vyhrát. Nezáleží na tom, jaká fakta máte, vždycky se najde někdo, kdo k tomu něco přidá.
Já osobně dávám přednost opálení. Ano, vím, že je to pro mě špatné. Chodíte za každým kuřákem a říkáte mu, aby přestal kouřit? Jo, to jsem si myslela.
A ano, vím, o co vám jde a vím, že hodně z vás má dobré důvody, proč nemít opálení. To je super, tak jste bledé.
Nechápu, proč musíme každému vmést do obličeje svoje názory, které jsou už dobře známé. Nic to nezmění jen protože je to řečeno milionkrát.
10.
Když si myslíte, že západní lidé nemůžou být gyaru, co vás vede k tomu myslet si, že máme právo vytvářet pro gyaru pravidla?
11.
Jako nováček můžu jen snít o tom, že bych byla v jejich gyarusa. Záviděla jsem ti, že ses stala členkou jejich circle. Uspěla jsi v tolika věcech, o kterých by se nám mohlo jen snít. Ale vzdala ses toho stejně snadno, jakos toho dosáhla. Blázne...
12.
Proč na většině fotek nakláníš hlavu jako pes? Vypadáš hloupě. Jsi roztomilá, ale... jo, díky za pobavení.
13.
Nesnáším, když lidé posílají tu samou fotku 20x se změněnou pózou. Chápeme to, jste sexy. Více fotek outfitu a méně toho samého hloupého obličeje.
14.
Vždycky je mi líto lidí, kteří dostávají na everyday_gyaru málo komentářů. Umí se dobře namalovat a mají dobrý styl, ale dostanou pár reakcí v porovnání s hezkými obličejíčky, které ani nevypadají gal.
15.
Nejen, že máš skvělý styl, ale jsi taky chytrá a zajímavá!
16.
Doufala jsem, že nikdy nepošlu osobní útok, ale tohle mě štve... Když na everyday_gyaru nabízíš svou "radu", není to ani tak rada, co vypadá gyaru, ale co je tvůj osobní styl. Nepotřebuješ mít tenké obočí, abys byla gyaru, mám radši přirozenější jako je tohle:
Abych byla upřímná, tvé jsou tenčí než ve většině gal časopisů, takže nevím proč si myslíš, že ty jsi ten expert. Omlouvám se, ale bojím se ti to říct osobně, ale myslím si, že můžeš lidem ublížit.
(Vím, že jsi mod téhle komunity, takže to pravděpodobně nepošleš, ale tohle nemá vyznít zle, jen si myslím, že jsi až moc posedlá obočím!)
17.
Nevím proč, ale mám chuť dát téhle holce facku. Novou fotku prosím? Vím, stupidní tajemství, ale její pusa mě vážně irituje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama